Донецька обл. Маріуполь Ветеринарна лабораторіяВетеринарна лабораторія Маріуполь

Ветеринарна лабораторія у Маріуполі

1
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Городская государственная ветеринарная лечебница
  вулиця Гризодубовой, тел. 0 (62) 951-20... показати
  вулиця Гризодубовой, вулиця, тел. 0(62)951-20-41 детальніше
  Ветеринарна лабораторія Городская государственная ветеринарная лечебница знаходиться у Маріуполі, вулиця Гризодубовой. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 17:00.

коротко про ветеринарна лабораторія у Маріуполі

На цій сторінці зібрані ветеринарна лабораторія, розташовані у Маріуполі. Locator.ua відомо про одна ветеринарна лабораторія поряд з цим місцем серед яких Городская государственная ветеринарная лечебница , який розташований на вул. Гризодубовой. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці ветеринарна лабораторія.

 • Скільки Ветеринарна лабораторія у Маріуполі?

  За даним Locator.ua у Маріуполі ведуть діяльність 1 Ветеринарна лабораторія.

 • Які Ветеринарна лабораторія найкращі у Маріуполі?

  Locator радить відвідати насступні Ветеринарна лабораторія у Маріуполі: Городская государственная ветеринарная лечебница.

 • Де знаходиться найближчі від мене Ветеринарна лабораторія у Маріуполі?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Ветеринарна лабораторія, перейдіть на сторінку Ветеринарна лабораторія у Маріуполі і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Ветеринарна лабораторія у Маріуполі?

  Ціни на послуги Ветеринарна лабораторія залежать від конкретної послуги і Ветеринарна лабораторія. Locator.ua дає можливість всім Ветеринарна лабораторія вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Ветеринарна лабораторія.

 • Послугами яких Ветеринарна лабораторія у Маріуполі краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Ветеринарна лабораторія, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Городская государственная ветеринарная лечебница.

 • Як зв'язатись з цими Ветеринарна лабораторія?

  Контакти для зв'язку з цими Ветеринарна лабораторія ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Ветеринарна лабораторія у Маріуполі

Ветеринарна лабораторія за районами Маріуполя: