• Кафе-бар Млічний Шлях

  бульвар Шевченка, тел. 0 (50) 730-26... показати
  бульвар Шевченка, 147/234, тел. +380(50)730-26-22 детальніше
  Кафе-бар Млічний Шлях знаходиться у Маріуполі, бульвар Шевченка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 11:00 до 04:00.

Коротко про кафе-бар у Маріуполі (Донецька)

На цій сторінці зібрані кафе-бар, розташовані у Маріуполі (Донецька). Locator відомо про одна кафе-бар поряд з цим місцем серед яких Кафе-бар Млічний Шлях , який розташований на бул. Шевченка. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці кафе-бар.

 • Скільки Кафе-бар у Маріуполі?

  За даним Locator у Маріуполі ведуть діяльність 1 Кафе-бар.

 • Які Кафе-бар найкращі у Маріуполі?

  Locator радить відвідати насступні Кафе-бар у Маріуполі: Кафе-бар Млічний Шлях.

 • Де знаходиться найближчі від мене Кафе-бар у Маріуполі?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Кафе-бар, перейдіть на сторінку Кафе-бар у Маріуполі і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Кафе-бар у Маріуполі?

  Ціни на послуги Кафе-бар залежать від конкретної послуги і Кафе-бар. Locator.ua дає можливість всім Кафе-бар вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Кафе-бар.

 • Послугами яких Кафе-бар у Маріуполі краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Кафе-бар, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Кафе-бар Млічний Шлях.

 • Як зв'язатись з цими Кафе-бар?

  Контакти для зв'язку з цими Кафе-бар ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Кафе-бар у Маріуполі

Кафе-бар за районами Маріуполя:

  Більше популярних послуг у рубриці:

  Кавказька кухня, морська кухня, ділова вечеря/обід, кава з собою, східна кухня, Літня тераса, Безкоштовний Wi-Fi, Італійська кухня, Домашня кухня, караоке, піца, Українська кухня, шоу-програма, проведення весіль, Європейська кухня, азійська кухня, сніданок, гриль, російська кухня, змішана кухня