Locator Донецька Маріуполь Посольства, консульстваПосольства, консульства Маріуполь

Посольства, консульства у Маріуполі

2
 • Почесне консульство Республіки Кіпр в м. Маріуполь

  Маріуполь, проспект Будівників, тел. 0 (62) 954-07... показати
  Маріуполь, проспект Будівників, 129а, тел. +380(62)954-07-65 детальніше
  Посольства, консульства Почесне консульство Республіки Кіпр в м. Маріуполь знаходиться у Маріуполі, проспект Будівників. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 13:00.
 • Генеральне консульство Грецької республіки

  вулиця Соборна, тел. 0 (62) 933-24... показати
  вулиця Соборна, соборна, тел. +380(62)933-24-92 детальніше
  Посольства, консульства Генеральне консульство Грецької республіки знаходиться у Маріуполі, вулиця Соборна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 13:00.

Коротко про посольства, консульства у Маріуполі (Донецька)

На цій сторінці зібрані посольства, консульства, розташовані у Маріуполі (Донецька). Locator відомо про дві посольства, консульства поряд з цим місцем серед яких Почесне консульство Республіки Кіпр в м. Маріуполь, Генеральне консульство Грецької республіки , які розташовані на пр. Будівників, вул. Соборна. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці посольства, консульства.

 • Скільки Посольства, консульства у Маріуполі?

  За даним Locator у Маріуполі ведуть діяльність 2 Посольства, консульства.

 • Які Посольства, консульства найкращі у Маріуполі?

  Locator радить відвідати насступні Посольства, консульства у Маріуполі: Почесне консульство Республіки Кіпр в м. Маріуполь, Генеральне консульство Грецької республіки.

 • Де знаходиться найближчі від мене Посольства, консульства у Маріуполі?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Посольства, консульства, перейдіть на сторінку Посольства, консульства у Маріуполі і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Посольства, консульства у Маріуполі?

  Ціни на послуги Посольства, консульства залежать від конкретної послуги і Посольства, консульства. Locator.ua дає можливість всім Посольства, консульства вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Посольства, консульства.

 • Послугами яких Посольства, консульства у Маріуполі краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Посольства, консульства, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Почесне консульство Республіки Кіпр в м. Маріуполь, Генеральне консульство Грецької республіки.

 • Як зв'язатись з цими Посольства, консульства?

  Контакти для зв'язку з цими Посольства, консульства ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Посольства, консульства у Маріуполі