• Кафе Акваторія Burger City

  Маріуполь, проспект Миру, тел. 0 (98) 110-99... показати
  Маріуполь, проспект Миру, 98, тел. +380(98)110-99-07 детальніше
  Кальян-бари Кафе Акваторія Burger City знаходиться у Маріуполі, проспект Миру. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 23:00.
 • Бар "Zebra Lounge"

  проспект Нахімова, тел. 0 (97) 710-07... показати
  проспект Нахімова, 43, тел. +380(97)710-07-07 детальніше
  Кальян-бари Бар "Zebra Lounge" знаходиться у Маріуполі, проспект Нахімова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 12:00 до 02:00.

Коротко про кальян-бари у Маріуполі (Донецька)

На цій сторінці зібрані кальян-бари, розташовані у Маріуполі (Донецька). Locator відомо про дві кальян-бари поряд з цим місцем серед яких Кафе Акваторія Burger City, Бар "Zebra Lounge" , які розташовані на пр. Миру, пр. Нахімова. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці кальян-бари.

 • Скільки Кальян-бари у Маріуполі?

  За даним Locator у Маріуполі ведуть діяльність 2 Кальян-бари.

 • Які Кальян-бари найкращі у Маріуполі?

  Locator радить відвідати насступні Кальян-бари у Маріуполі: Кафе Акваторія Burger City, Бар "Zebra Lounge".

 • Де знаходиться найближчі від мене Кальян-бари у Маріуполі?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Кальян-бари, перейдіть на сторінку Кальян-бари у Маріуполі і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Кальян-бари у Маріуполі?

  Ціни на послуги Кальян-бари залежать від конкретної послуги і Кальян-бари. Locator.ua дає можливість всім Кальян-бари вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Кальян-бари.

 • Послугами яких Кальян-бари у Маріуполі краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Кальян-бари, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Кафе Акваторія Burger City, Бар "Zebra Lounge".

 • Як зв'язатись з цими Кальян-бари?

  Контакти для зв'язку з цими Кальян-бари ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Кальян-бари у Маріуполі

Кальян-бари за районами Маріуполя:

Більше популярних послуг у рубриці:

Бізнес-ланч, доставка піци