Locator Донецька Маріуполь Кінологічний центрКінологічний центр Маріуполь

Кінологічний центр у Маріуполі

3
 • Кінний клуб Асвашані

  вулиця Гонды, тел. 0 (98) 269-75... показати
  вулиця Гонды, 49, тел. +380(98)269-75-07 детальніше
  Кінологічний центр Кінний клуб Асвашані знаходиться у Маріуполі, вулиця Гонды. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 22:00.
 • Кінологічний центр Азов МО ВОО КСУ

  Маріуполь, вулиця Пашковского, тел. 0 (62) 958-21... показати
  Маріуполь, вулиця Пашковского, 49и, тел. +380(62)958-21-32 детальніше
  Кінологічний центр Азов МО ВОО КСУ знаходиться у Маріуполі, вулиця Пашковского. Сьогодні ця організація працює за графіком з 15:00 до 18:00.
 • Українська Федерація спорту з собаками

  вулиця Пилипа Орлика, тел. 0 (67) 773-60... показати
  вулиця Пилипа Орлика, вул, тел. +380(67)773-60-90 детальніше
  Кінологічний центр Українська Федерація спорту з собаками знаходиться у Маріуполі, вулиця Пилипа Орлика. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.

Коротко про кінологічний центр у Маріуполі (Донецька)

На цій сторінці зібрані кінологічний центр, розташовані у Маріуполі (Донецька). Locator відомо про три кінологічний центр поряд з цим місцем серед яких Кінний клуб Асвашані, Кінологічний центр Азов МО ВОО КСУ, Українська Федерація спорту з собаками , які розташовані на вул. Гонды, вул. Пашковского, вул. Пилипа Орлика. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці кінологічний центр.

 • Скільки Кінологічний центр у Маріуполі?

  За даним Locator у Маріуполі ведуть діяльність 3 Кінологічний центр.

 • Які Кінологічний центр найкращі у Маріуполі?

  Locator радить відвідати насступні Кінологічний центр у Маріуполі: Кінний клуб Асвашані, Кінологічний центр Азов МО ВОО КСУ, Українська Федерація спорту з собаками.

 • Де знаходиться найближчі від мене Кінологічний центр у Маріуполі?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Кінологічний центр, перейдіть на сторінку Кінологічний центр у Маріуполі і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Кінологічний центр у Маріуполі?

  Ціни на послуги Кінологічний центр залежать від конкретної послуги і Кінологічний центр. Locator.ua дає можливість всім Кінологічний центр вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Кінологічний центр.

 • Послугами яких Кінологічний центр у Маріуполі краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Кінологічний центр, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Кінний клуб Асвашані, Кінологічний центр Азов МО ВОО КСУ, Українська Федерація спорту з собаками.

 • Як зв'язатись з цими Кінологічний центр?

  Контакти для зв'язку з цими Кінологічний центр ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Кінологічний центр у Маріуполі

Кінологічний центр за районами Маріуполя: