Locator Донецька Маріуполь ТеатриТеатри Маріуполь

Театри у Маріуполі

4
 • Донецький академічний обласний драматичний театр м. Маріуполь

  проспект Миру, тел. 0 (62) 934-56... показати
  проспект Миру, театральна, тел. +380(62)934-56-63 детальніше
  Театри Донецький академічний обласний драматичний театр м. Маріуполь знаходиться у Маріуполі, проспект Миру. Сьогодні ця організація працює за графіком з 11:30 до 18:10.
 • Театральна школа-студія

  проспект Миру, тел. 0 (62) 940-77... показати
  проспект Миру, проспект, тел. +380(62)940-77-33 детальніше
  Театри Театральна школа-студія знаходиться у Маріуполі, проспект Миру. Сьогодні ця організація працює за графіком з 12:00 до 20:00.
 • Драматичний театр

  площа Театральна, тел.
  площа Театральна, театральный, тел. детальніше
  Театри Драматичний театр знаходиться у Маріуполі, площа Театральна.
 • Театр Ляльок

  проспект Миру, тел. 0 (62) 940-77... показати
  проспект Миру, 37, тел. +380(62)940-77-33 детальніше
  Театри Театр Ляльок знаходиться у Маріуполі, проспект Миру. Сьогодні ця організація працює за графіком з 12:00 до 20:00.

Коротко про театри у Маріуполі (Донецька)

На цій сторінці зібрані театри, розташовані у Маріуполі (Донецька). Locator відомо про чотири театри поряд з цим місцем серед яких Донецький академічний обласний драматичний театр м. Маріуполь, Театральна школа-студія, Драматичний театр та інші , які розташовані на пр. Миру, пл. Театральна і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці театри.

 • Скільки Театри у Маріуполі?

  За даним Locator у Маріуполі ведуть діяльність 4 Театри.

 • Які Театри найкращі у Маріуполі?

 • Де знаходиться найближчі від мене Театри у Маріуполі?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Театри, перейдіть на сторінку Театри у Маріуполі і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Театри у Маріуполі?

  Ціни на послуги Театри залежать від конкретної послуги і Театри. Locator.ua дає можливість всім Театри вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Театри.

 • Послугами яких Театри у Маріуполі краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Театри, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Донецький академічний обласний драматичний театр м. Маріуполь, Театральна школа-студія, Драматичний театр.

 • Як зв'язатись з цими Театри?

  Контакти для зв'язку з цими Театри ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Театри у Маріуполі

Театри за районами Маріуполя: